Power cable H07RN-F-5G2/5 100m
General Specifications
Type of cable : 5G2.5 Rubber Power cable
Inner conductor : BC 48 x 0.254 mm
Inner conductor section : 2.5 mm²
Isolation : PVC ø 3.0 mm
Isolation colour : Blue / Brown / Black / Red / Yellow & Green
Number of conductors : 5
Outer jacket : Rubber
Outer jacket colour : Black
Outer jacket dimensions : ø 14.0 mm
Lead resistance - 100 meter : 0.66 Ohm
Max operation voltage : 450 V
Max. current : 20 Amp
American Wire Gauge (AWG) : 13
Available Types
Article code
Description
H07RN-F5G2.5/1
100 METER
Product Downloads
Product information sheet
Download
CE certificate
Download
Tilbehør
Alternativer
Artikler
Antall artikler funnet:
Min side
Kontakt oss
Våre ansatte
Om oss
Kundereferanser
Serviceskjema
Åpningstider
Logg inn
Ingen varer i handlevognen
Ingen varer i ordreboka
produkt
produkter
Til kassen
×
Aktiv leveringsdato
Leveringsdatoer
Handlevogn
varer i handlevognen
Klikk her for å se alle
Handlevognen er tom.
Søk
📞
Åpningstider i mai, klikk her for info
Procab H07RN-F5G2.5
Power cable H07RN-F-5G2/5 100m
Varenr:
H07RN-F5
Logg inn
for å se din forhandlernetto.
Søk om å bli forhandler
her
Du blir nå videresendt til Vipps for betaling...
Legg i ønskeliste
Beskrivelse
Gå til kjøp
Beskrivelse
General Specifications
Isolation : PVC ø 3.0 mm
Number of conductors : 5
Outer jacket : Rubber
Outer jacket colour : Black
Max operation voltage : 450 V